I ETAP – GRUPA A – sezon 2017/2018

Tabela I ligi dla grupy A:

Grupa A pkt m zw/por kosze +/-
1. Politechnika Gdańska 38 20 18/2 1401-1124
2. Panattoni Europe Lider Pruszków 36 20 16/4 1427-1173
3. Mon-Pol Płock 33 20 13/7 1415-1235
4. AZS Uniwersytet Gdański 32 20 12/8 1454-1238
5. AZS Uniwersytet Warszawski 31 20 11/9
1342-1355
6. SMS PZKosz Łomianki 30 20 10/10 1324-1211
7. MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 30 20 10/10 1329-1299
8. VBW GTK II Gdynia 29 20 9/11 1346-1348
9. KKS Olsztyn 27 20 7/13 1351-1535
10. SMS PZKosz II Łomianki 23 20 3/17 1178-1387
11. KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz 21 20 1/19 1036-1698

Terminarz:

Data Gospodarze Goście Wynik
01.10.2017 VBW GTK II Gdynia
<pauza> :
01.10.2017 SMS PZKosz Łomianki AZS Uniwersytet Warszawski 61:62
01.10.2017
Panatttoni Europe LIDER Pruszków KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz 106:45
01.10.2017 Politechnika Gdańska AZS UG Gdańsk 49:72
01.10.2017 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
KKS Olsztyn
81:76
01.10.2017 SMS PZKosz II Łomianki Mon-Pol Płock 45:63
07.10.2017 <pauza> Mon-Pol Płock :
06.10.2017 KKS Olsztyn SMS PZKosz II Łomianki 81:66
07.10.2017 AZS UG Gdańsk MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 75:55
07.10.2017 KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz Politechnika Gdańska 46:82
08.10.2017
AZS Uniwersytet Warszawski Panattoni Europe LIDER Pruszków 68:80
07.10.2017 VGW GTK II Gdynia SMS PZKosz Łomianki 72:60
14.10.2017 SMS PZKosz Łomianki <pauza> :
14.10.2017
Panattoni Europe LIDER Pruszków VBW GTK II Gdynia 67:60
15.10.2017 Politechnika Gdańska AZS Uniwersytet Warszawski 60:40
15.10.2017 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz 94:43
14.10.2017 SMS PZKosz II Łomianki AZS UG Gdańsk 55:70
14.10.2017 Mon-Pol Płock KKS Olsztyn 90:70
21.10.2017 <pauza> KKS Olsztyn :
21.10.2017 AZS UG Gdańsk Mon-Pol Płock 68:83
22.10.2017 KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz SMS PZKosz II Łomianki 51:76
21.10.2017 AZS Uniwersytet Warszawski MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 73:55
08.11.2017 VBW GTK II Gdynia Politechnika Gdańska 70:77
15.11.2017
SMS PZKosz Łomianki Panattoni Europe LIDER Pruszków 59:42
28.10.2017 Panattoni Europe LIDER Pruszków <pauza> :
28.10.2017 Politechnika Gdańska SMS PZKosz Łomianki 54:47
29.10.2017 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski VBW GTK II Gdynia 75:57
29.10.2017 SMS PZKosz II Łomianki AZS Uniwersytet Warszawski 65:76
28.10.2017 Mon-Pol Płock KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz 82:48
28.10.2017 KKS Olsztyn AZS UG Gdańsk 70:84
04.11.2017 <pauza> AZS UG Gdańsk :
04.11.2017 KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz KKS Olsztyn 94:79
04.11.2017 AZS Uniwersytet Warszawski Mon-Pol Płock 77:70
04.11.2017 VBW GTK II Gdynia SMS PZKosz II Łomianki 71:65
05.11.2017 SMS PZKosz Łomianki MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 54:56
05.11.2017
Panattoni Europe LIDER Pruszków Politechnika Gdańska 52:55
11.11.2017 Politechnika Gdańska <pauza> :
12.11.2017
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski Panattoni Europe LIDER Pruszków 52:66
11.11.2017 SMS PZKosz II Łomianki SMS PZKosz Łomianki 60:75
11.11.2017 Mon-Pol Płock VBW GTK II Gdynia 82:54
10.11.2017 KKS Olsztyn AZS Uniwersytet Warszawski 69:62
12.11.2017 AZS UG Gdańsk KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz 97:57
18.11.2017 <pauza> KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz :
18.11.2017 AZS Uniwersytet Warszawski AZS UG Gdańsk 68:78
19.11.2017 VBW GTK II Gdynia KKS Olsztyn 68:77
19.11.2017 SMS PZKosz Łomianki Mon-Pol Płock 61:66
18.11.2017 Panattoni Europe LIDER Pruszków SMS PZKosz II Łomianki 64:52
19.11.2017 Politechnika Gdańska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 61:58
25.11.2017 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski <pauza> :
26.11.2017 SMS PZKosz II Łomianki Politechnika Gdańska 36:67
25.11.2017 Mon-Pol Płock Panattoni Europe LIDER Pruszków 70:89
25.11.2017 KKS Olsztyn SMS PZKosz Łomianki 65:62
25.11.2017 AZS UG Gdańsk VBW GTK II Gdynia 76:70
25.11.2017 AZS Uniwersytet Warszawski KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz 84:61
02.12.2017 <pauza> AZS Uniwersytet Warszawski :
05.12.2017 VBW GTK II Gdynia KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz 75:51
02.12.2017 SMS PZKosz Łomianki AZS UG Gdańsk 41:68
01.12.2017 Panattoni Europe LIDER Pruszków KKS Olsztyn 79:57
06.12.2017 Politechnika Gdańska Mon-Pol Płock 69:51
03.12.2017 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski SMS PZKosz II Łomianki 69:51
09.12.2017 SMS PZKosz II Łomianki <pauza> :
10.12.2017 Mon-Pol Płock MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 60:59
09.12.2017 KKS Olsztyn Politechnika Gdańska 56:75
09.12.2017 AZS UG Gdańsk Panattoni Europe LIDER Pruszków 56:62
09.12.2017 KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz SMS PZKosz Łomianki 53:77
09.12.2017 AZS Uniwersytet Warszawski VBW GTK II Gdynia 58:52
16.12.2017 <pauza> VBW GTK II Gdynia :
16.12.2017 AZS Uniwersytet Warszawski SMS PZKosz Łomianki 68:64
16.12.2017 KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz Panattoni Europe LIDER Pruszków 56:85
16.12.2017 AZS UG Gdańsk Politechnika Gdańska 56:64
15.12.2017 KKS Olsztyn MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 60:66
17.12.2017 Mon-Pol Płock SMS PZKosz II Łomianki 89:71
23.12.2017 Mon-Pol Płock <pauza> :
20.12.2017 SMS PZKosz II Łomianki KKS Olsztyn 52:59
22.12.2017 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski AZS UG Gdańsk 68:56
20.12.2017 Politechnika Gdańska KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz 103:44
22.12.2017 Panattoni Europe LIDER Pruszków AZS Uniwersytet Warszawski 73:53
21.12.2017 SMS PZKosz Łomianki VBW GTK II Gdynia 56:62
06.01.2018 <pauza> SMS PZKosz Łomianki :
06.01.2018 VBW GTK II Gdynia Panattoni Europe LIDER Pruszków 65:72
06.01.2018 AZS Uniwersytet Warszawski Politechnika Gdańska 62:70
07.01.2018 KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 60:78
07.01.2018 AZS UG Gdańsk SMS PZKosz II Łomianki 61:51
06.01.2018 KKS Olsztyn Mon-Pol Płock 61:77
13.01.2018 KKS Olsztyn <pauza> :
14.01.2018 Mon-Pol Płock AZS UG Gdańsk 64:56
13.01.2018 SMS PZKosz II Łomianki KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz 81:38
10.01.2018 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski AZS Uniwersytet Warszawski 64:76
14.01.2018 Politechnika Gdańska VBE GTK II Gdynia 71:50
14.01.2018 Panattoni Europe LIDER Pruszków SMS PZKosz Łomianki 59:62
20.01.2018 <pauza> Panattoni Europe LIDER Pruszków :
24.01.2018 SMS PZKosz Łomianki Politechnika Gdańska 71:73
20.01.2018 VBW GTK II Gdynia MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 89:82
14.02.2018 AZS Uniwersytet Warszawski SMS PZKosz II Łomianki 62:68
21.01.2018 KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz Mon-Pol Płock 44:98
20.01.2018 AZS UG Gdańsk KKS Olsztyn 93:49
27.01.2018 AZS UG Gdańsk <pauza> :
28.01.2018 KKS Olsztyn KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz 89:57
27.01.2018 Mon-Pol Płock AZS Uniwersytet Warszawski 63:66
28.01.2018 SMS PZKosz II Łomianki VBW GTK II Gdynia 56:83
27.01.2018 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski SMS PZKosz Łomianki 59:70
27.01.2018 Politechnika Gdańska Panattoni Europe LIDER Pruszków 76:61
03.02.2018 <pauza> Politechnika Gdańska :
02.02.2018 Panattoni Europe LIDER Pruszków MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 73:48
07.02.2018 SMS PZKosz Łomianki SMS PZKosz II Łomianki 84:66
07.02.2018 VBW GTK II Gdynia Mon-Pol Płock 56:77
07.02.2018 AZS Uniwersytet Warszawski KKS Olsztyn 93:75
07.02.2018 KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz AZS UG Gdańsk 42:89
10.02.2018 KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz <pauza> :
10.02.2018 AZS UG Gdańsk AZS Uniwersytet Warszawski 90:67
10.02.2018 KKS Olsztyn VBW GTK II Gdynia 73:67
10.02.2018 Mon-Pol Płock SMS PZKosz Łomianki 70:80
11.02.2018 SMS PZKosz II Łomianki Panattoni Europe LIDER Pruszków 54:88
11.02.2018 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski Politechnika Gdańska 75:86
17.02.2018 <pauza> MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski :
18.02.2018 Politechnika Gdańska SMS PZKosz II Łomianki 63:51
17.02.2018 Panattoni Europe LIDER Pruszków Mon-Pol Płock 51:47
17.02.2018 SMS PZKosz Łomianki KKS Olsztyn 83:46
15.02.2018 VBW GTK II Gdynia AZS UG Gdańsk 77:72
17.02.2018 KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz AZS Uniwersytet Warszawski 52:79
24.02.2018 AZS Uniwersytet Warszawski <pauza> :
28.02.2018 KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz VBW GTK II Gdynia 53:63
28.02.2018 AZS UG Gdańsk SMS PZKosz Łomianki 69:76
23.02.2018 KKS Olsztyn Panattoni Europe LIDER Pruszków 70:88
24.02.2018 Mon-Pol Płock Politechnika Gdańska 57:48
25.02.2018 SMS PZKosz II Łomianki MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 57:73
04.03.2018 <pauza> SMS PZKosz II Łomianki :
04.03.2018 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski Mon-Pol Płock 62:56
04.03.2018 Politechnika Gdańska KKS Olsztyn 98:69
04.03.2018 Panattoni Europe LIDER Pruszków AZS UG Gdańsk 70:68
04.03.2018 SMS PZKosz Łomianki KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz 81:41
04.03.2018 VBW GTK II Gdynia AZS Uniwersytet Warszawski 85:48

źródło: pzkosz.pl

Następny mecz

   
SMS PZKosz II Łomianki

:

PTS Lider Pruszków Panattoni Europe Lider Pruszków
1 Liga Kobiet - IV kolejka 20 października 2018 godz. 13:00 Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe ul. Stanisława Staszica 2, Łomianki

Tabela

 DrużynaPktZw - Por
1Panattoni Europe Lider Pruszków63 - 0
2AZS Uniwersytet Warszawski63 - 0
3SMS PZKosz Łomianki52 - 1
4Golden Tulip Politechnika Gdańska II52 - 1
5AZS Uniwersytet Gdański42 - 0
6SKK Polonia Warszawa41 - 2
7Mon-Pol Płock41 - 2
8Arka II Gdynia31 - 1
9KKS Olsztyn30 - 3
10SMS PZKosz II Łomianki30 - 3
11UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki20 - 2

Zobacz pełną tabelę

Sponsor tytularny

Panattoni Europe

Sponsorzy główni

Pruszków
American Club Nice Blachy Pruszynski

Sponsorzy

EBB Nieruchomości Probis Galon Powiat pruszkowski

Partnerzy

Komartrans Opcja.pl Stelman CKiS Pruszków Medica-Med Pruszków Labofoto Pruszków KOSMEPOL - Fabryka LOREAL Auto Service Zalewscy

Patronat medialny

WPR24.pl / WPR media Głos Pruszkowa gpr24.pl
koszykowkakobiet.pl Telkab POPradio Basket Kobiet
Materiały opublikowane w tym serwisie chronione są prawem autorskim. Wykorzystywanie ich w całości lub w części, bez wiedzy i zgody KLUBU jest zabronione.
Copyright ©2018 LIDER Pruszków | Polityka prywatności
Ten serwis używa cookies, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Przeczytaj więcej o ciasteczkach oraz zapoznaj się z polityką prywatności.