I ETAP – GRUPA A – sezon 2018/2019

Tabela I ligi dla grupy A:

 

Grupa A pkt m zw/por kosze +/-
1. Panattoni Europe Lider Pruszków 12 6 6/0 503-340
2. AZS Uniwersytet Gdański 12 6 6/0 480-346
3. SMS PZKosz Łomianki 10 6 4/2 444-344
4. Arka II Gdynia 10 6 4/2 454-394
5. AZS Uniwersytet Warszawski 10 6 4/2
443-420
6. Mon-Pol Płock 10 7 3/4 499-477
7. SKK Polonia Warszawa 10 7 3/4 465-471
8. Golden Tulip Politechnika Gdańska II 9 6 3/3 470-436
9. KKS Olsztyn 9 7 2/5 520-625
10. SMS PZKosz II Łomianki 7 7 0/7 348-536
11. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 6 0/6 304-541

Terminarz:

Data Gospodarze Goście Wynik
29.09.2018  Arka II Gdynia <pauza> :
29.09.2018 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki AZS Uniwersytet Gdański 40:73
03.10.2018 SMS PZKosz Łomianki SMS PZKosz II Łomianki 70:43
30.09.2018 AZS Uniwersytet Warszawski SKK Polonia Warszawa 79:73
30.09.2018 Golden Tulip Politechnika Gdańska II
KKS Olsztyn
101:77
29.09.2018 Panattoni Europe Lider Pruszków Mon-Pol Płock 76:64
06.10.2018 <pauza> UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki :
07.10.2018 Arka II Gdynia SMS PZKosz Łomianki 59:54
06.10.2018 AZS Uniwersytet Warszawski SMS PZKosz II Łomianki 65:49
06.10.2018 Mon-Pol Płock AZS Uniwersytet Gdański 65:88
06.10.2018
KKS Olsztyn Panattoni Europe Lider Pruszków 79:102
07.10.2018 Golden Tulip Politechnika Gdańska II SKK Polonia Warszawa 50:76
13.10.2018 AZS Uniwersytet Gdański <pauza> :
13.10.2018
Mon-Pol Płock KKS Olsztyn 84:73
13.10.2018 Panattoni Europe Lider Pruszków SKK Polonia Warszawa 74:61
14.10.2018 SMS PZKosz Łomianki UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 93:47
14.10.2018 AZS Uniwersytet Warszawski Arka II Gdynia 83:76
13.10.2018 Golden Tulip Politechnika Gdańska II SMS PZKosz II Łomianki 88:47
20.10.2018 <pauza> SMS PZKosz Łomianki :
20.10.2018 SKK Polonia Warszawa Mon-Pol Płock 74:57
20.10.2018 AZS Uniwersytet Gdański KKS Olsztyn 90:73
20.10.2018 SMS PZKosz II Łomianki Panattoni Europe Lider Pruszków 55:77
21.10.2018 Arka II Gdynia Golden Tulip Politechnika Gdańska II 91:68
20.10.2018 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki AZS Uniwersytet Warszawski 69:74
27.10.2018 AZS Uniwersytet Warszawski <pauza> :
27.10.2018 KKS Olsztyn SKK Polonia Warszawa 76:69
27.10.2018 Mon-Pol Płock SMS PZKosz II Łomianki 91:41
28.10.2018 Panattoni Europe Lider Pruszków Arka II Gdynia 55:45
28.10.2018 Golden Tulip Politechnika Gdańska II UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 109:56
27.10.2018 SMS PZKosz Łomianki AZS Uniwersytet Gdański 59:68
03.11.2018 <pauza> Golden Tulip Politechnika Gdańska II :
04.11.2018 SMS PZKosz Łomianki AZS Uniwersytet Warszawski 79:73
03.11.2018 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki Panattoni Europe Lider Pruszków 36:119
04.11.2018 Arka II Gdynia Mon-Pol Płock 69:65
03.11.2018 SMS PZKosz II Łomianki KKS Olsztyn 65:73
04.11.2018 AZS Uniwersytet Gdański SKK Polonia Warszawa 87:40
10.11.2018 Panattoni Europe Lider Pruszków <pauza> :
08.11.2018 SKK Polonia Warszawa SMS PZKosz II Łomianki 72:48
11.11.2018 KKS Olsztyn Arka II Gdynia 69:114
10.11.2018 Mon-Pol Płock UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 73:56
11.11.2018 Golden Tulip Politechnika Gdańska II SMS PZKosz Łomianki 54:89
10.11.2018 AZS Uniwersytet Warszawski AZS Uniwersytet Gdański 69:74
17.11.2018 <pauza> Mon-Pol Płock :
17.11.2018 AZS Uniwersytet Warszawski Golden Tulip Politechnika Gdańska II :
18.11.2018 SMS PZKosz Łomianki Panattoni Europe Lider Pruszków :
17.11.2018 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki KKS Olsztyn :
18.11.2018 Arka II Gdynia SKK Polonia Warszawa :
18.11.2018 AZS Uniwersytet Gdański SMS PZKosz II Łomianki :
24.11.2018 KKS Olsztyn <pauza> :
25.11.2018 SMS PZKosz II Łomianki Arka II Gdynia :
24.11.2018 SKK Polonia Warszawa UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki :
24.11.2018 Mon-Pol Płock SMS PZKosz Łomianki :
23.11.2018 Panattoni Europe Lider Pruszków AZS Uniwersytet Warszawski :
25.11.2018 Golden Tulip Politechnika Gdańska II AZS Uniwersytet Gdański :
01.12.2018 <pauza> SKK Polonia Warszawa :
01.12.2018 Golden Tulip Politechnika Gdańska II Panattoni Europe Lider Pruszków :
01.12.2018 AZS Uniwersytet Warszawski Mon-Pol Płock :
01.12.2018 SMS PZKosz Łomianki KKS Olsztyn :
01.12.2018 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki SMS PZKosz II Łomianki :
01.12.2018 AZS Uniwersytet Gdański  Arka II Gdynia :
08.12.2018 SMS PZKosz II Łomianki <pauza> :
08.12.2018 Arka II Gdynia UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki :
08.12.2018 SKK Polonia Warszawa SMS PZKosz Łomianki :
08.12.2018 KKS Olsztyn AZS Uniwersytet Warszawski :
08.12.2018 Mon-Pol Płock Golden Tulip Politechnika Gdańska II :
08.12.2018 Panattoni Europe Lider Pruszków AZS Uniwersytet Gdański :
15.12.2018 <pauza> Arka II Gdynia :
15.12.2018 Mon-Pol Płock Panattoni Europe Lider Pruszków :
15.12.2018 KKS Olsztyn Golden Tulip Politechnika Gdańska II :
15.12.2018 SKK Polonia Warszawa AZS Uniwersytet Warszawski :
15.12.2018 SMS PZKosz II Łomianki SMS PZKosz Łomianki :
15.12.2018 AZS Uniwersytet Gdański UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki :
22.12.2018 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki <pauza> :
22.12.2018 SMS PZKosz Łomianki Arka II Gdynia :
22.12.2018 AZS Uniwersytet Warszawski SMS PZKosz II Łomianki :
22.12.2018 Golden Tulip Politechnika Gdańska II SKK Polonia Warszawa :
22.12.2018  Panattoni Europe Lider Pruszków KKS Olsztyn :
22.12.2018 Mon-Pol Płock AZS Uniwersytet Gdański :
05.01.2019 <pauza> AZS Uniwersytet Gdański :
05.01.2019 KKS Olsztyn Mon-Pol Płock :
05.01.2019 SKK Polonia Warszawa Panattoni Europe Lider Pruszków :
05.01.2019 SMS PZKosz II Łomianki Golden Tulip Politechnika Gdańska II :
05.01.2019 Arka II Gdynia AZS Uniwersytet Warszawski :
05.01.2019 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki SMS PZKosz Łomianki :
12.01.2019 SMS PZKosz Łomianki <pauza> :
12.01.2019 AZS Uniwersytet Warszawski UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki :
12.01.2019 Golden Tulip Politechnika Gdańska II Arka II Gdynia :
12.01.2019 Panattoni Europe Lider Pruszków SMS PZKosz II Łomianki :
12.01.2019 Mon-Pol Płock SKK Polonia Warszawa :
12.01.2019 KKS Olsztyn AZS Uniwersytet Gdański :
19.01.2019 <pauza> AZS Uniwersytet Warszawski :
19.01.2019 SKK Polonia Warszawa KKS Olsztyn :
19.01.2019 SMS PZKosz II Łomianki Mon-Pol Płock :
19.01.2019 Arka II Gdynia Panattoni Europe Lider Pruszków :
19.01.2019 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki Golden Tulip Politechnika Gdańska II :
19.01.2019 AZS Uniwersytet Gdański SMS PZKosz Łomianki :
26.01.2019 Golden Tulip Politechnika Gdańska II <pauza> :
26.01.2019 AZS Uniwersytet Warszawski SMS PZKosz Łomianki :
26.01.2019 Panattoni Europe Lider Pruszków UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki :
26.01.2019 Mon-Pol Płock Arka II Gdynia :
26.01.2019 KKS Olsztyn SMS PZKosz II Łomianki :
26.01.2019 SKK Polonia Warszawa AZS Uniwersytet Gdański :
02.02.2019 <pauza> Panattoni Europe Lider Pruszków :
02.02.2019 SMS PZKosz II Łomianki SKK Polonia Warszawa :
02.02.2019 Arka II Gdynia KKS Olsztyn :
02.02.2019 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki Mon-Pol Płock :
02.02.2019 SMS PZKosz Łomianki Golden Tulip Politechnika Gdańska II :
02.02.2019 AZS Uniwersytet Gdański AZS Uniwersytet Warszawski :
09.02.2019 Mon-Pol Płock <pauza> :
09.02.2019 Golden Tulip Politechnika Gdańska II AZS Uniwersytet Warszawski :
09.02.2019 Panattoni Europe Lider Pruszków SMS PZKosz Łomianki :
09.02.2019 KKS Olsztyn UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki :
09.02.2019 SKK Polonia Warszawa Arka II Gdynia :
09.02.2019 SMS PZKosz II Łomianki AZS Uniwersytet Gdański :
16.02.2019 <pauza> KKS Olsztyn :
16.02.2019 Arka II Gdynia SMS PZKosz II Łomianki :
16.02.2019 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki SKK Polonia Warszawa :
16.02.2019 SMS PZKosz Łomianki Mon-Pol Płock :
16.02.2019 AZS Uniwersytet Warszawski Panattoni Europe Lider Pruszków :
16.02.2019 AZS Uniwersytet Gdański Golden Tulip Politechnika Gdańska II :
23.02.2019 SKK Polonia Warszawa <pauza> :
23.02.2019 Panattoni Europe Lider Pruszków Golden Tulip Politechnika Gdańska II :
23.02.2019 Mon-Pol Płock AZS Uniwersytet Warszawski :
23.02.2019 KKS Olsztyn SMS PZKosz Łomianki :
23.02.2019 SMS PZKosz II Łomianki UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki :
23.02.2019 Arka II Gdynia AZS Uniwersytet Gdański :
03.03.2019 <pauza> SMS PZKosz II Łomianki :
03.03.2019 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki Arka II Gdynia :
03.03.2019 SMS PZKosz Łomianki SKK Polonia Warszawa :
03.03.2019 AZS Uniwersytet Warszawski KKS Olsztyn :
03.03.2019 Golden Tulip Politechnika Gdańska II Mon-Pol Płock :
03.03.2019 AZS Uniwersytet Gdański Panattoni Europe Lider Pruszków :

źródło: pzkosz.pl

Następny mecz

     
SMS PZKosz Łomianki SMS PZKosz Łomianki

:

PTS Lider Pruszków Panattoni Europe Lider Pruszków
1 Liga Kobiet - VIII kolejka 18 listopada 2018 godz. 13:00 Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe ul. Stanisława Staszica 2, Łomianki

Tabela

 DrużynaPktZw - Por
1Panattoni Europe Lider Pruszków126 - 0
2AZS Uniwersytet Gdański126 - 0
3SMS PZKosz Łomianki104 - 2
4Arka II Gdynia104 - 2
5AZS Uniwersytet Warszawski104 - 2
6Mon-Pol Płock103 - 4
7SKK Polonia Warszawa103 - 4
8Golden Tulip Politechnika Gdańska II93 - 3
9KKS Olsztyn92 - 5
10SMS PZKosz II Łomianki70 - 7
11UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki60 - 6

Zobacz pełną tabelę

Sponsor tytularny

Panattoni Europe

Sponsorzy główni

Pruszków
American Club Nice Blachy Pruszynski

Sponsorzy

EBB Nieruchomości Probis Galon Powiat pruszkowski

Partnerzy

Komartrans Opcja.pl Stelman CKiS Pruszków Medica-Med Pruszków Labofoto Pruszków KOSMEPOL - Fabryka LOREAL Auto Service Zalewscy

Patronat medialny

WPR24.pl / WPR media Głos Pruszkowa gpr24.pl
koszykowkakobiet.pl Telkab POPradio Basket Kobiet
Materiały opublikowane w tym serwisie chronione są prawem autorskim. Wykorzystywanie ich w całości lub w części, bez wiedzy i zgody KLUBU jest zabronione.
Copyright ©2018 LIDER Pruszków | Polityka prywatności
Ten serwis używa cookies, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Przeczytaj więcej o ciasteczkach oraz zapoznaj się z polityką prywatności.