Do Warszawy po kolejne punkty

Jeszcze kilka dni temu emocjonowaliśmy się sobotnim zwycięstwem Liderek, a już za nieco ponad 24 godziny czeka Nas kolejna porcja wrażeń. W meczu rozgrywanym tym razem w Warszawie Nasz Lider zmierzy się z zespołem SKS 12 Warszawa.

Chcąc przybliżyć nieco charakterystykę sobotniego przeciwnika należy zacząć od tego, że SKS 12 to przede wszystkim klub, który na pierwszym miejscu stawia szkolenie i ogrywanie młodzieży w rozgrywkach juniorskich. Jednak w sezonie 2014/2015 nasi najbliżsi rywale postanowili przystąpić także do zmagań w drugiej lidze. Jak można się domyślać stołeczny zespół opiera się na wychowankach klubu. W pierwszym meczu tego sezonu drużyna SKS-u zmierzyła się z rywalem „zza miedzy” – Polonią II Warszawa, a ich mecz zakończył się zwycięstwem tej pierwszej 78:60.

Początek spotkania w Warszawie już jutro (25.10 sobota) o godzinie 14.

Lider Pruszków

Wicemistrz 1 Ligi Koszykówki Kobiet
sezon 2018/2019

Materiały opublikowane w tym serwisie chronione są prawem autorskim. Wykorzystywanie ich w całości lub w części, bez wiedzy i zgody KLUBU jest zabronione.
Copyright ©2019 LIDER Pruszków | Polityka prywatności
Ten serwis używa cookies, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Przeczytaj więcej o ciasteczkach oraz zapoznaj się z polityką prywatności.