Liderki ponownie lepsze od Mon-Polu

4kolejkaLK

Panattoni Europe Lider Pruszków zwycięsko wkroczył w drugą połowę rundy zasadniczej. Pruszkowianki udanie rozpoczęły spotkanie w Płocku, jednak rywalki zdążyły niemal w całości odrobić stratę jeszcze przed końcem pierwszej połowy. Po przerwie walka o wygraną stała się jeszcze zacieklejsza i o końcowym wyniku zadecydowały ostatnie akcje meczu, w których lepiej spisywał się nasz zespół. Spotkanie zakończyło się wynikiem 62:68.

Mon-Pol Płock – Panattoni Europe Lider Pruszków 62:68 (12:22,22:17,13:14,15:15)

Dla Lidera punkty zdobywały: K. Sosnowska 19 (15 zb.), A. Wawrzyniak 16, K. Szyller, M. Marciniak 7, K. Dzierbicka 4, A. Kędzierska 4, M. Bieniek 3, A. Myślak 3.

Mon-Pol: L. Kotonowicz 17, M. Szkop 11, A. Plucińska 8, S. Siemienias 8, E. Faleńczyk 6, J. Pytlarczyk 6, N. Bucyk 4, N. Tyczkowska 2.