Nasi nowi partnerzy medialni…

Informacje na temat poczynań naszego Lidera będą publikowane m.in. na portalu internetowym naszego nowego partera medialnego – Kuriera Południowego.

Kurier PołudniowyKurier Południowy ukazuje się w nakładzie 100 tys. egzemplarzy na terenie warszawskiej dzielnicy Ursynów oraz w czterech powiatach: piaseczyńskim, pruszkowskim, grodziskim i grójeckim. Jest największą, najłatwiej dostępną i najchętniej czytaną gazetą regionu – 29 gmin, zamieszkałych przez prawie milionową populację

 — — — — — — — — — — — — — — — — —

Widzowie Panoramy Pruszkowskiej emitowanej przez Spółdzielczą Telewizję Kablową już niebawem będą na bieżąco informowani o wynikach jakie w kolejnych meczach osiągać będą nasze „LIDERki”

logo_telkabPanorama Pruszkowska to najchętniej oglądany lokalny program informacyjno – kulturowy. Interesują Cię sprawy Twojego miasta? To właśnie tu, w jednym miejscu znajdziesz najnowsze newsy z miasta Pruszkowa i powiatu. Lokalne imprezy, wydarzenia sportowe, kulturowe, sprawy społeczne to główne tematy programu.
Program emitowany jest 6 dni w tygodniu – od soboty do czwartku o godzinach 9.00, 17.30 i 22.00 na kanale STK.

Lider Pruszków

Wicemistrz 1 Ligi Koszykówki Kobiet
sezon 2018/2019

Materiały opublikowane w tym serwisie chronione są prawem autorskim. Wykorzystywanie ich w całości lub w części, bez wiedzy i zgody KLUBU jest zabronione.
Copyright ©2019 LIDER Pruszków | Polityka prywatności
Ten serwis używa cookies, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Przeczytaj więcej o ciasteczkach oraz zapoznaj się z polityką prywatności.