[AKTUALIZACJA] Plan spotkań sparingowych Lidera

Przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019 w 1 Lidze Kobiet Panattoni Europe Lider Pruszków będzie miał okazję sprawdzić się w siedmiu meczach sparingowych. Liderki wezmą udział w turniejach w Warszawie oraz Aleksandrowie Łódzkim, ale pierwszym sprawdzianem będzie mecz na własnym boisku z przedstawicielem Energa Basket Ligi Kobiet.

Serię gier kontrolnych rozpoczynamy już w najbliższą środę, 5 września. W Pruszkowie „żółto-czerwono-niebieskie” zmierzą się z przedstawicielem Energa Basket Ligi Kobiet – PGE MKK Siedlce. Na ten sparing zapraszamy do hali ZNICZ o godzinie 19:30.

W dniach 14-16 września Lider zagra w II Memoriale im. Bohdana Bartosiewicza, który rozgrywany będzie w hali Polonii przy ul Konwiktorskiej 6. W tych dniach w Warszawie zagrają ze sobą zespoły Polonii Warszawa, GTK VBW II Gdynia, Uniwersytetu Warszawskiego i oczywiście Panattoni Europe Lidera Pruszków.
W dniach 14-16 września Lider wystąpi w Turnieju Przedsezonowym Stare Babice. Z powodu przedłużającego się remontu w hali przy ul. Konwiktorskiej pierwotnie planowany Memoriał im. B. Bartosiewicza nie mógł dojść do skutku. W turnieju doszło też do zmiany wśród uczestników – zamiast zespołu VBW GTK Gdynia wystąpi Grot TomiQ Pabianice. Areną zmagań będzie obiekt GOSiR Stare Babice w miejscowości Zielonki – Parcela przy ul. Południowej 2B. Wstęp wolny za okazaniem dowodu tożsamości.

Tydzień przed rozpoczęciem ligi, w dniach 21-23 września, pruszkowski zespół już po raz kolejny weźmie udział w Memoriale im. prof. Andrzeja Nowakowskiego. Będzie to już szósta edycja turnieju rozgrywanego na cześć byłego trenera Łódzkiego Klubu Sportowego, Wisły Kraków, CCC Polkowice oraz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki. W rywalizacji pierwszoligowców Lider zmierzy się z zespołem gospodarzy, czyli UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki, a także dwiema drużynami z grupy B pierwszej ligi: Grot TomiQ Pabianice i JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w hali SP1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim.

Plan sparingów Lidera:

05.09.2018, hala ZNICZ w Pruszkowie: Panattoni Europe Lider Pruszków – PGE MKK Siedlce, godzina 19:00

Turniej Przedsezonowy Stare Babice:

14.09.2018, Zielonki – Parcela, godz. 17:30:  AZS Uniwersytet Warszawski – Panattoni Europe Lider Pruszków
15.09.2018, Zielonki – Parcela, godz. 17:30:  Panattoni Europe Lider Pruszków – Grot TomiQ Pabianice
16.09.2018, Zielonki – Parcela, godz. 19:30:  SKK Polonia Warszawa – Panattoni Europe Lider Pruszków

VI Memoriał im. Andrzeja Nowakowskiego:

21.09.2018, Aleksandrów Łódzki, godz. 18:00: Panattoni Europe Lider Pruszków – JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
22.09.2018, Aleksandrów Łódzki, godz. 16:00: Grot TomiQ Pabianice – Panattoni Europe Lider Pruszków
23.09.2018, Aleksandrów Łódzki, godz. 13:00: UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – Panattoni Europe Lider Pruszków

żródła: własne, poloniawarszawa.comuksbasket.pl

Lider Pruszków

Wicemistrz 1 Ligi Koszykówki Kobiet
sezon 2018/2019

Materiały opublikowane w tym serwisie chronione są prawem autorskim. Wykorzystywanie ich w całości lub w części, bez wiedzy i zgody KLUBU jest zabronione.
Copyright ©2020 LIDER Pruszków | Polityka prywatności
Ten serwis używa cookies, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Przeczytaj więcej o ciasteczkach oraz zapoznaj się z polityką prywatności.