[AKTUALIZACJA] Plan spotkań sparingowych Lidera

Przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019 w 1 Lidze Kobiet Panattoni Europe Lider Pruszków będzie miał okazję sprawdzić się w siedmiu meczach sparingowych. Liderki wezmą udział w turniejach w Warszawie oraz Aleksandrowie Łódzkim, ale pierwszym sprawdzianem będzie mecz na własnym boisku z przedstawicielem Energa Basket Ligi Kobiet.

Serię gier kontrolnych rozpoczynamy już w najbliższą środę, 5 września. W Pruszkowie „żółto-czerwono-niebieskie” zmierzą się z przedstawicielem Energa Basket Ligi Kobiet – PGE MKK Siedlce. Na ten sparing zapraszamy do hali ZNICZ o godzinie 19:30.

W dniach 14-16 września Lider zagra w II Memoriale im. Bohdana Bartosiewicza, który rozgrywany będzie w hali Polonii przy ul Konwiktorskiej 6. W tych dniach w Warszawie zagrają ze sobą zespoły Polonii Warszawa, GTK VBW II Gdynia, Uniwersytetu Warszawskiego i oczywiście Panattoni Europe Lidera Pruszków.
W dniach 14-16 września Lider wystąpi w Turnieju Przedsezonowym Stare Babice. Z powodu przedłużającego się remontu w hali przy ul. Konwiktorskiej pierwotnie planowany Memoriał im. B. Bartosiewicza nie mógł dojść do skutku. W turnieju doszło też do zmiany wśród uczestników – zamiast zespołu VBW GTK Gdynia wystąpi Grot TomiQ Pabianice. Areną zmagań będzie obiekt GOSiR Stare Babice w miejscowości Zielonki – Parcela przy ul. Południowej 2B. Wstęp wolny za okazaniem dowodu tożsamości.

Tydzień przed rozpoczęciem ligi, w dniach 21-23 września, pruszkowski zespół już po raz kolejny weźmie udział w Memoriale im. prof. Andrzeja Nowakowskiego. Będzie to już szósta edycja turnieju rozgrywanego na cześć byłego trenera Łódzkiego Klubu Sportowego, Wisły Kraków, CCC Polkowice oraz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki. W rywalizacji pierwszoligowców Lider zmierzy się z zespołem gospodarzy, czyli UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki, a także dwiema drużynami z grupy B pierwszej ligi: Grot TomiQ Pabianice i JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w hali SP1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim.

Plan sparingów Lidera:

05.09.2018, hala ZNICZ w Pruszkowie: Panattoni Europe Lider Pruszków – PGE MKK Siedlce, godzina 19:00

Turniej Przedsezonowy Stare Babice:

14.09.2018, Zielonki – Parcela, godz. 17:30:  AZS Uniwersytet Warszawski – Panattoni Europe Lider Pruszków
15.09.2018, Zielonki – Parcela, godz. 17:30:  Panattoni Europe Lider Pruszków – Grot TomiQ Pabianice
16.09.2018, Zielonki – Parcela, godz. 19:30:  SKK Polonia Warszawa – Panattoni Europe Lider Pruszków

VI Memoriał im. Andrzeja Nowakowskiego:

21.09.2018, Aleksandrów Łódzki, godz. 18:00: Panattoni Europe Lider Pruszków – JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
22.09.2018, Aleksandrów Łódzki, godz. 16:00: Grot TomiQ Pabianice – Panattoni Europe Lider Pruszków
23.09.2018, Aleksandrów Łódzki, godz. 13:00: UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – Panattoni Europe Lider Pruszków

żródła: własne, poloniawarszawa.comuksbasket.pl

Następny mecz

     
SMS PZKosz Łomianki SMS PZKosz Łomianki

:

PTS Lider Pruszków Panattoni Europe Lider Pruszków
1 Liga Kobiet - VIII kolejka 18 listopada 2018 godz. 13:00 Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe ul. Stanisława Staszica 2, Łomianki

Sponsor tytularny

Panattoni Europe

Sponsorzy główni

Pruszków
American Club Nice Blachy Pruszynski

Sponsorzy

EBB Nieruchomości Probis Galon Powiat pruszkowski

Partnerzy

Komartrans Opcja.pl Stelman CKiS Pruszków Medica-Med Pruszków Labofoto Pruszków KOSMEPOL - Fabryka LOREAL Auto Service Zalewscy

Patronat medialny

WPR24.pl / WPR media Głos Pruszkowa gpr24.pl
koszykowkakobiet.pl Telkab POPradio Basket Kobiet
Materiały opublikowane w tym serwisie chronione są prawem autorskim. Wykorzystywanie ich w całości lub w części, bez wiedzy i zgody KLUBU jest zabronione.
Copyright ©2018 LIDER Pruszków | Polityka prywatności
Ten serwis używa cookies, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Przeczytaj więcej o ciasteczkach oraz zapoznaj się z polityką prywatności.