Pod koszem bez zmian

Agata Szczepanik nie jest jedyną środkową z poprzedniego sezonu, która pozostała w Liderze. O miejsce w wyjściowym składzie, podobnie jak w ostatnich miesiącach sezonu 2017/2018, będzie rywalizować z nią Katarzyna Szyller.

21-letnia wychowanka SKS 12 Warszawa zyskała w ostatnim sezonie mocną konkurentkę w postaci bardziej doświadczonej Agaty Szczepanik. Nie przeszkodziło to młodszej z duetu podkoszowych w utrzymaniu swojej pozycji w drużynie. W 28 spotkaniach Katarzyna Szyller 19-krotnie wychodziła w pierwszej piątce „żółto-czerwono-niebieskich”. Swoje występy kończyła przeciętnie z dorobkiem 7.1 punktów oraz 5.6 zbiórek.

foto: Miasto Pruszków facebook

Następny mecz

     
SMS PZKosz Łomianki SMS PZKosz Łomianki

:

PTS Lider Pruszków Panattoni Europe Lider Pruszków
1 Liga Kobiet - VIII kolejka 18 listopada 2018 godz. 13:00 Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe ul. Stanisława Staszica 2, Łomianki

Sponsor tytularny

Panattoni Europe

Sponsorzy główni

Pruszków
American Club Nice Blachy Pruszynski

Sponsorzy

EBB Nieruchomości Probis Galon Powiat pruszkowski

Partnerzy

Komartrans Opcja.pl Stelman CKiS Pruszków Medica-Med Pruszków Labofoto Pruszków KOSMEPOL - Fabryka LOREAL Auto Service Zalewscy

Patronat medialny

WPR24.pl / WPR media Głos Pruszkowa gpr24.pl
koszykowkakobiet.pl Telkab POPradio Basket Kobiet
Materiały opublikowane w tym serwisie chronione są prawem autorskim. Wykorzystywanie ich w całości lub w części, bez wiedzy i zgody KLUBU jest zabronione.
Copyright ©2018 LIDER Pruszków | Polityka prywatności
Ten serwis używa cookies, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Przeczytaj więcej o ciasteczkach oraz zapoznaj się z polityką prywatności.