Pod koszem bez zmian

Agata Szczepanik nie jest jedyną środkową z poprzedniego sezonu, która pozostała w Liderze. O miejsce w wyjściowym składzie, podobnie jak w ostatnich miesiącach sezonu 2017/2018, będzie rywalizować z nią Katarzyna Szyller.

21-letnia wychowanka SKS 12 Warszawa zyskała w ostatnim sezonie mocną konkurentkę w postaci bardziej doświadczonej Agaty Szczepanik. Nie przeszkodziło to młodszej z duetu podkoszowych w utrzymaniu swojej pozycji w drużynie. W 28 spotkaniach Katarzyna Szyller 19-krotnie wychodziła w pierwszej piątce „żółto-czerwono-niebieskich”. Swoje występy kończyła przeciętnie z dorobkiem 7.1 punktów oraz 5.6 zbiórek.

foto: Miasto Pruszków facebook

Następny mecz

 
Grot TomiQ Pabianice Grot TomiQ Pabianice

:

PTS Lider Pruszków Panattoni Europe Lider Pruszków
VI. Memoriał im. Andrzeja Nowakowskiego 22 września 2018 godz. 16:00 Hala SP 1 im. Jana Pawła II ul. Waryńskiego 22/26, Aleksandrów Łódzki

Sponsor tytularny

Panattoni Europe

Sponsorzy główni

Pruszków
American Club Nice Blachy Pruszynski

Sponsorzy

EBB Nieruchomości Probis Galon Powiat pruszkowski

Partnerzy

Komartrans Opcja.pl Stelman CKiS Pruszków Medica-Med Pruszków Labofoto Pruszków KOSMEPOL - Fabryka LOREAL Auto Service Zalewscy

Patronat medialny

WPR24.pl / WPR media Głos Pruszkowa gpr24.pl
Telkab POPradio koszykowkakobiet.pl
Materiały opublikowane w tym serwisie chronione są prawem autorskim. Wykorzystywanie ich w całości lub w części, bez wiedzy i zgody KLUBU jest zabronione.
Copyright ©2018 LIDER Pruszków | Polityka prywatności
Ten serwis używa cookies, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Przeczytaj więcej o ciasteczkach oraz zapoznaj się z polityką prywatności.